Slideshow
TurkishEnglish

Eurotolia

Proje Hakkında


Hem deniz hem göl manzarası keyfi

Panorama Evleri, İstanbul’da eşine ender rastlanan deniz ve göl manzarasını aynı anda gözlerinizin önüne seriyor. İster gün ışığının parıltısı altında, ister günbatımının turuncu renkleri içerisinde, isterse de ay ışığının eşlik ettiği rengarenk bir ışık cümbüşü içerisinde muhteşem bir manzara ayaklarınızın altında.

Alt dublekslerde bahçe, üst dublekslerde teras keyfinin yanı sıra, blok içinde ve dışında oluşturulan bahçeleri ile doğayla iç içe sakin ve dingin bir yaşam fırsatı sunan Panorama Evleri, birbirinin manzarasına engel olmayan bloklardan oluşuyor.


İhtiyacınıza uygun daire ve konum seçenekleri

Güvenlikli bir site içerisinde, açık yüzme havuzu, süs havuzu, çocuk oyun alanları, her site sakini için en az bir araçlık kapalı veya açık otopark gibi sosyal donatılara sahip Panorama Evleri’nde farklı ihtiyaç, beklenti ve zevklere hitap eden en küçüğü 95 m², en büyüğü ise 188 m² olan 4+1 dubleks, 3+1 dubleks ve 2+1 daireden oluşan toplam 36 daire yer alıyor.

Minimalist tasarım, hafif ve çağdaş yapı malzemeleri

Özgün, yaratıcı ve minimalist mimari tasarım doğrultusunda deprem güvenliğini ön plana alan, sağlam ve dayanıklı radye temel, ekstra bodrum kat, yüksek dayanımlı C30 betonu ve nervürlü çelik ve hafif yapı malzemeleri kullanılarak inşa edilen Panorama Evleri’nde, güvenlik ve konfor en üst düzeyde tutuluyor.